O NAS

NAGRODY

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż kolejny już raz otrzymaliśmy elitarne nagrody i wyróżnienia ze świata biznesu.

Perły Rynku FMCG 2018

Szybkie dania zdobyły pierwsze miejsce w kategorii „Innowacja spożywcza” w konkursie Perły Rynku FMCG 2018.
Bezglutenowe muffinki amarantus, jabłko, cynamon i amarantus, wiśnia,chia zajęły pierwsze miejsce w konkursie Perły Rynku FMCG 2018 w kategorii „Żywność dla dzieci”.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

Celem badania „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Co roku w konkursie bierze w nim udział łącznie ponad 400 produktów.

Więcej o wynikach konkursu na http://wh.perlyrynku.pl/

____________

Gazele biznesu

Ósmy już raz znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. „Gazela” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Nagroda ta przyznawana jest przez dziennik „Puls Biznesu” według rankingu przygotowanego przez Coface Poland.

Otrzymaliśmy tę nagrodę w latach: 2006, 2007, 2009, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015.
____________

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa

Firma Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju – Diamentów „Forbesa”. W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Wyselekcjonowane zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.

W rankingu „Diamenty Forbesa” magazynu Forbes Poland otrzymaliśmy następujące wyróżnienia:

• 5 miejsce w kategorii „Najlepsi w handlu artykułami spożywczymi i rolnymi”.
27 miejsce w kategorii łącznej „Najlepsze małe i średnie przedsiębiorstwa”.
____________
Pulpa z mango QF
najlepszy produkt EuroGastro 2016

W 2016 roku w Targach Eurogastro wzięło udział 276 wystawców z 17 krajów, kilkudziesięcu branżowych ekspertów, w tym światowej sławy mistrzowie kuchni. Każdego dnia na targi przychodziły tłumy zwiedzających. Tym bardziej cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Nasza Pulpa z Mango Alphonso otrzymała nagrodę w konkursie na najlepszy produkt 20 Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2016 w kategorii Żywności dla Gastronomii. 

 ____________

Mąka kokosowa bio House of Asia
Gastronomiczny Przebój Roku 2016 Warsaw Gastro Show