O nas

O firmie

Wszystko zaczęło się od podróży.

Jesteśmy grupą ludzi, która jeżdżąc po najodleglejszych zakątkach świata zakochała się w różnorodności. W różnorodności smaków i aromatów, w zdrowym, naturalnym jedzeniu, które kryje w sobie tajemnice odległych kultur.

Zobaczyliśmy, że to co jemy znaczy dużo więcej niż nam się wydaje. Że gotowanie, może być radością, rozbudzaniem zmysłów i pobudzaniem ciekawości.

Dzielimy się tym podejściem i łączymy je z biznesem, dlatego od ponad 30 lat sprowadzamy do Polski produkty, które uważamy za najlepsze, żeby każdy mógł uczestniczyć z nami w tej niezwykłej i niekończącej się podróży. W ofercie znajdą Państwo nasze marki oraz marki naszych partnerów:
NASZE MARKI                  
MARKI NASZYCH KONTRAHENTÓW


        

Misja

Ciekawe jedzenie to ciekawe życie  

Odkrywanie nowych potraw a przez to odległych kultur to doskonały początek, dlatego stale sprowadzamy nowe, wysokiej jakości produkty, które pozwalają na chwilę przenieść się w najodleglejsze zakątki świata.

Inspirujemy naszych klientów składnikami, przepisami i podejściem do gotowania, po to, żeby codzienna kuchnia nie była nudna, żeby stała się ekscytująca i pełna wrażeń, a wraz z nią całe życie.

Wizja

Podróż, która się nie kończy

Chcemy, żeby nasze produkty były zawsze blisko konsumenta, na wyciągnięcie ręki, kiedy będzie miał ochotę na niesamowitą podróż kulinarną.

Zależy nam, żeby smak, jakość i korzyści zdrowotne kuchni etnicznej były stałym elementem codziennej diety jak największej ilości Polaków, dlatego posiadamy w ofercie ponad 500 produktów, w które zaopatrujemy wiodące sieci handlowe.

Dzięki konsekwencji naszych działań, i niezaprzeczalnej jakości naszej oferty, staliśmy się nr 1 w kategoriach etnicznych. Dziękujemy za zaufanie.

Działalność charytatywna

Lepsze jedzenie lepszy świat

Nie poprzestajemy na kuchni, chcemy ulepszać świat w szerszym zakresie, więc lepsze życie oznacza dla nas znacznie więcej niż wysokiej jakości produkty. Zależy nam, żeby osoby, które na co dzień nie mogą cieszyć się tym co je otacza, miały szansę na pomoc.

 

 

 

 

 

Dlatego wspieramy organizacje charytatywne Goodwill Center oraz Kiva. Dzięki temu, dzielimy się nie tylko pasją ale również zyskami i współpracując z nami, masz w tym swój udział. Pomagasz stworzyć lepszy świat na talerzu i lepszy świat dookoła nas.