O NAS

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Zadbaj o rozwój swojego biznesu. Zacznij współpracę z liderem na rynku produktów etnicznych.
_____


   WYBIERZ LIDERA

Mamy blisko 25 lat doświadczenia na rynku dystrybucji produktów spożywczych z najdalszych zakątków świata. Nasze produkty trafiają do klientów z całej Polski. Jesteśmy strategicznym dostawcą produktów etnicznych do sieci takich jak:
Auchan, Carrefour, Leclerc, Tesco, Biedronka, Intermarche. Dostarczamy produkty do sieci Cash & Carry: Makro, Selgros. Zaopatrujemy rynek tradycyjny, który obejmuje delikatesy i sklepy spożywcze takie jak: Piotr i Paweł, Alma, MarcPol, Żabka, FreshMarket, Stokrotka, Polo Market, Delikatesy Centrum oraz tysiące innych. Nasze produkty dostarczamy również do sklepów Rossmann, Empik oraz sklepów internetowych.

   GWARANTUJEMY JAKOŚĆ

Nasz profesjonalizm został doceniony. Zostaliśmy przyjęci do międzynarodowych stowarzyszeń takich jak CEISA (Stowarzyszenie Dystrybutorów Żywności Specjalnej) oraz ESMA (Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży i Marketingu). Skupiają one firmy z Europy i świata zajmujące się dystrybucją najlepszych na świecie produktów spożywczych i napojów. Jako członkowie tych organizacji, mamy bieżący dostęp do najnowszych badań rynkowych, trendów i analiz, co w sposób bezpośredni przekłada się na wzrost sprzedaży.

  ZAPEWNIAMY ODPOWIEDNIE WARUNKI PRZECHOWYWANIA ORAZ TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Dysponujemy własną, ogromną przestrzenią magazynową, mieszczącą się w Błoniu k. Warszawy. Zapewnia ona naszym produktom odpowiednie warunki przechowywania jak również krótki czas realizacji zamówienia, nawet przy dużym nasileniu sprzedaży. Logistykę powierzyliśmy na zasadzie outsourcingu najlepszej firmie kurierskiej. Dzięki temu, nasze towary docierają do każdego klienta, w każdej części Polski w ciągu 48h. Wszystko to stanowi nowoczesną oraz w pełni dostosowaną do warunków rynkowych strukturę sprzedaży.

   SZEROKI ASORTYMENT PRODUKTÓW ORAZ MARKI WŁASNE

Na rynek polski wprowadziliśmy ponad 45 międzynarodowych marek. W naszej ofercie posiadamy blisko 500 produktów z różnych kuchni świata: azjatyckiej (tajskiej, chińskiej, japońskiej, koreańskiej), peruwiańskiej, meksykańskiej, śródziemnomorskiej (włoskiej, greckiej), europejskiej (francuskiej, angielskiej), orientalnej, zdrowej, grillowej i wegetariańskiej. W asortymencie posiadamy także wiele produktów, które sprzedajemy pod markami własnymi, takimi jak: Conchilla, Livity, Casa del Sur, Casa de Mexico, Quality Food, House of Asia czy House of Orient. Stale monitorujemy rynek, szukamy nowych smaków i proponujemy naszym klientom nowe, zdrowe produkty.   WYKWALIFIKOWANA KADRA, FACHOWA OBSŁUGA

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby standardy obsługi były jak najwyższe. Przedstawiciele handlowi De Care to młodzi i dynamiczni ludzie, specjaliści w swojej dziedzinie. Doskonale znają ofertę produktową firmy. Dzięki temu, że działają w ściśle określonych regionach, dobrze znają potrzeby rynku. Jednym z podstawowych wyznaczników prawidłowego funkcjonowania naszej firmy jest budowanie relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.   NOWOCZESNY SYSTEM INFORMATYCZNY

Korzystamy z nowoczesnego systemu informatycznego, który umożliwia szybkie wyszukiwanie produktów, podgląd szczegółowych informacji o każdym z nich, takich jak: zdjęć, szczegółowych opisów, wartości odżywczych, składników oraz cech specjalnych. Umożliwia przeglądanie oferty produktów wg. kategorii, marek oraz kuchni. Możliwe jest także przeglądanie nowości w naszej ofercie, jak również bestsellerów.  


Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i możliwości współpracy?

Zadzwoń do nas!
tel: +48 22 380 44 33

lub napisz e-mail na adres
handel@decare.pl