O NAS

FIRMA

Życie jest zbyt krótkie żeby jeść nudne i niezdrowe jedzenie.

_____

Firma De Care jest liderem wśród firm dystrybuujących produkty spożywcze z różnych zakątków świata i od blisko 25 lat prowadzi dystrybucję produktów etnicznych na rynku polskim. Firma powstała z zamiłowania do podróży, fascynacji odmienną kuchnią, uporu w eksperymentowaniu, łączenia i odtwarzania smaków, które zapadły nam w pamięci.


Ale przede wszystkim firma to ludzie. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy uwielbiają dobre jedzenie z najdalszych zakątków świata i już od blisko ćwierćwiecza zarażamy tą pasją Polaków.


Chcemy przekonać innych, że jedzenie nie musi być nudne oraz że szkoda czasu, aby jeść ciągle to samo. Poszukiwanie nowych produktów, wizyty u producentów w celu sprawdzenia jakości, a także uczestnictwo w największych targach na całym świecie, pozwoliło firmie poszerzyć obecne linie produktów o nowy asortyment.


"Wśród klientów widoczny jest silny trend zapotrzebowania na nowe smaki. Polacy coraz częściej obierają na swe wakacyjne destynacje odległe kraje. Niezapomniane przeżycie kulinarne związane z podróżami powodują chęć odtworzenia tych smaków w domu. I właśnie dzięki produktom De Care mogą to osiągnąć."

Poniżej przedstawiamy Państwu wizję i misję firmy De Care, prezentujemy nasze marki oraz kanały sprzedaży.


Dbałość o jakość, naturalne pochodzenie produktów i ich autentyczność. Podążanie za trendami rynkowymi i zaspokajanie potrzeb konsumentów. Dążenie do osiągnięcia wiodącej roli w dystrybucji markowych produktów na polskim rynku.

Pragniemy promować zdrowy tryb życia i oryginalne produkty wysokiej jakości, rozwijać trwałe relacje z klientami oraz konsumentami, poszerzać nasze linie produktów o nowy asortyment. Chcemy  być zaufanym partnerem handlowym dla naszych odbiorców, dostarczać naszym klientom produkty gwarantujące zadowolenie i spełniające ich oczekiwania.

Wprowadziliśmy na rynek polski ponad 40 międzynarodowych marek. W naszej ofercie posiadamy blisko 500 produktów z kuchni:

azjatyckiej (tajskiej, chińskiej, japońskiej, koreańskiej), peruwiańskiej, meksykańskiej, śródziemnomorskiej (włoskiej, greckiej), europejskiej (francuskiej, angielskiej), orientalnejzdrowej, grillowej i wegetariańskiej.

ZOBACZ MARKI

Jesteśmy strategicznym dostawcą produktów etnicznych do sieci takich jak: Auchan, Carrefour, Leclerc, Real, Tesco, Biedronka, Intermarche.
Dostarczamy produkty do sieci Cash & Carry: Makro, Selgros.
Zaopatrujemy rynek tradycyjny, który obejmuje delikatesy i sklepy spożywcze takie jak: Piotr i Paweł, Alma, MarcPol, Żabka, FreshMarket oraz tysiące innych.
Nasze produkty dostarczamy również do sklepów Rossmann, Empik oraz sklepów internetowych.
Catering jest obsługiwany bezpośrednio przez nas oraz przez regionalnych dystrybutorów.

ZOBACZ SKLEPY