SZUKAJ SKARBÓW INKÓW

1. PRZYJDŹ DO PARKU SKARYSZEWSKIEGO

W niedzielę, 19 czerwca w godzinach od 12 do 16 przyjdź do Parku Skaryszewskiego w Warszawie. To właśnie w nim ukryte będą przypinki z logo Casa del Sur.

2. OBSERWUJ NASZ FANPAGE ORAZ STRONĘ WWW

Linki ze współrzędnymi GPS miejsc w których ukryliśmy przypinki, umieszczać będziemy w postach na naszym fanpage'u DeCare Przysmaki Kuchni Świata oraz poniżej, w punkcie trzecim, w linkach pod mapkami trzy razy w niedzielę, 19 czerwca tj. o godzinie 12:00 opublikujemy współrzędne dziesięciu miejsc w których ukryliśmy dziesięć bordowych przypinek. O godzinie 14:00 czterech miejsc w których ukryliśmy cztery błękitne przypinki, a o godzinie 16:00 współrzędne jednej, złotej.

3. ZNAJDŹ PRZYPINKĘ

Kliknij na jeden z linków w swoim telefonie a zaprowadzi Cię on do miejsca w którym ukryliśmy przypinkę (potrzebujesz telefon z GPS i aplikacją Google Maps). Przypinki znajdują się pod ławkami. Każdy uczestnik do odbioru nagrody może zgłosić tylko jedną przypinkę. 

Poniżej lokalizacje przypinek. Kliknij na linki zamieszczone pod mapką. Zaprowadzą Cię one do skarbów Inków:Lokalizacje przypinek bordowych, z 19 czerwca godz 12:00:
linki pojawią się w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 12:00

SKARB NR 1   SKARB NR 2   SKARB NR 3   SKARB NR 4   SKARB NR 5   SKARB NR 6   SKARB NR 7   SKARB NR 8   SKARB NR 9   SKARB NR 10

Lokalizacje przypinek błękitnych:
linki pojawią się w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 14:00

SKARB NR 1   SKARB NR 2   SKARB NR 3   SKARB NR 4

Lokalizacja przypinki złotej (szukajcie między kamieniami):
link pojawi się w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 16:00

WIELKI FINAŁ

4. ODBIERZ NAGRODĘ

Polub nasz fanpage na Facebooku, a o znalezieniu przypinki poinformuj nas pisząc komentarz pod postem konkursowym do 19 czerwca 2016 roku do godziny 18:00. Odezwiemy się do Ciebie wkrótce i poinformujemy Cię jakich informacji musisz nam dostarczyć w celu odebrania nagrody.


Na znalazców czekają atrakcyjne nagrody!

Nagroda za przypinkę bordową:
produkty marki Casa del Sur o wartości ok. 60 zł.

Nagroda za przypinkę błękitną:
produkty marki Casa del Sur oraz fartuch kuchenny z logo marki o wartości ok. 90 zł.

Nagroda za przypinkę złotą:
produkty marki Casa del Sur oraz fartuch kuchenny z logo marki o wartości ok. 180 zł.REGULAMIN KONKURSU