KONKURSY DE CARE

1. Krzyżówka

____

Zakończony

Tym razem mamy dla Was facebookowy konkurs "Krzyżówka". Do wygrania trzy zestawy produktów marki Casa del Sur oraz fartuchy z logo tej marki. Rozwiąż krzyżówkę, podaj hasła i hasło główne oraz odpowiedz na pytane dodatkowe. Spośród odpowiedzi wybierzemy trzy, które spodobają się nam najbardziej a ich autorów nagrodzimy. Aby dowiedzieć się więcej o konkursie oraz zapoznać się z jego regulaminem, kliknij przycisk poniżej. Życzymy udanej zabawy!

WIĘCEJ2. Podążaj kulinarnym szlakiem skarbów Peru

____
Zakończony

Przygotowaliśmy dla Was kulinarny konkurs w peruwiańskim klimacie. Do wygrania atrakcyjne nagrody: 10 robotów kuchennych marki SENCOR oraz kosze produktów marki Casa del Sur. Aby dowiedzieć się więcej o konkursie oraz zapoznać się z jego regulaminem, kliknij przycisk poniżej. Życzymy udanej zabawy!

WIĘCEJ

3. Szukaj Skarbów Inków - Konkurs / Gra plenerowa

____
Zakończony

Konkurs dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym czyli spędzać aktywnie czas i zgarniać przy tym atrakcyjne nagrody. W niedzielę, 19 czerwca w Parku Skaryszewskim w Warszawie ukryjemy przypinki z logo Casa del Sur - naszej marki przygotowanej w odpowiedzi na najnowsze trendy kulinarne. Śledźcie posty konkursowe na naszym fanpage na Facebooku, oraz stronę www na których udostępniać będziemy współrzędne GPS miejsc w których ukryliśmy Skarby Inków. Po więcej informacji oraz w celu zapoznania się z regulaminem akcji kliknij przycisk poniżej. Udanej zabawy!

WIĘCEJ