Google maps

Wyświetl większą mapę
Promocje

 • Wspaniała Tajlandia w Selgrosie 24.03-04.04.2015

  Selgros zaprasza do odkrywania smaków Wspaniałej Tajlandii. Promocje cenowe na produkty, z których przygotujecie tradycyjne tajskie dania.

 • Wielkanocne promocje w sieci Carrefour 18-29.03.2015

  Zapraszamy do sieci hipermarketów Carrefour po produkty wielkanocne, które ułatwią przygotowanie smacznych świątecznych dań. Dodatkowa promocja na dżemy Bonne Maman oraz wspaniałe gratisy. Szczegóły w hipermarketach Carrefour.

 • Wielkanocne pyszności w sieci Makro 17-30.03.2015

  W sieci Makro można znaleźć wspaniałe marynaty i przyprawy do mięs czyli to, co na święta jest niezbędne. Szukajcie także naszych przepisów na smakowite święta. Zapraszamy do Makro!

 • Moc promocji w Piotrze i Pawle 02.03-06.04.2015

  Moc promocji w Piotrze i Pawle 02.03-06.04.2015

  Wielkanoc, produkty zdrowe i słodkie, kuchnia śródziemnomorska i pyszne herbaty! Zapraszamy do sklepów Piotr i Paweł, w których znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie do przygotowania najsmaczniejszych potraw na świąteczną ucztę!

 • Produkty azjatyckie w sieci SPAR 24.02-31.03.2015

  Zapraszamy do sieci sklepów spożywczych SPAR na zakupy autentycznych azjatyckich produktów. Odkryjcie dzięki nim prawdziwy smak Chin, Japonii i Tajlandii!

Decare Facebook
Decare Poleca

W nas trochę niedoceniany w krajach śródziemnomorskich jest jedną z popularniejszych roślin. Już starożytni Egipcjanie doceniali jej właściwości zdrowotne. Dlaczego warto jeść karczochy?

Karczoch zawiera bardzo mało kalorii, co pewnie ucieszy osoby poszukujące składników, które bez większych problemów pozwolą im utrzymać wagę. Poza tym karczochy zawierają mnóstwo składników, które pozytywnie wpływają na ludzki organizm. Wśród nich znajdziemy miedzy innymi dużą ilość błonnika, który pomoże uporać się z niepożądanym nadmiarem cholesterolu. Tak, więc wprowadzenie karczocha do codziennej diety pomoże nie tylko wyglądać szczupło, ale także zmniejszy ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia.

Ponadto karczy zawierają dużo witamin i minerałów. Są wśród nich witaminy z grupy B, witamina C, bezpośrednio wpływająca na układ odpornościowy oraz witamina K, odpowiadająca z wytrzymałość kości oraz krzepliwość krwi. Zawierają także minerały takie jak miedź, wapń, potas, żelazo, mangan oraz fosfor.

Karczoch stanowi znakomity dodatek do wszelkiego rodzaju sałatek. Świetnie komponuje się z przyprawami takimi jak parmezan i bazylia a także innymi składnikami na przykład pomidorami. Dlatego jest znakomitym dodatkiem do pizzy.


Ocena: 0 głosów
Powered by Lavina | Wykonanie Javatech | copyright 2010 A&D Factory